piątek, 6 grudnia 2013

Breda

Moja nieobecność spowodowana była przeprowadzką. Przez wiele dni doprowadzaliśmy mieszkanie do porządku. Swoją drogą zastanawiam sie jak ludzie mogą żyć w takim brudzie i im to nie przeszkadza? Ja wyprowadzając się z danego miejsca zostawiam po sobie porządek, ponieważ to świadczy tylko i wyłącznie o mnie. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Postaram się nadrobić zaległości na waszych blogach.

Obecnie mieszkam w brabancji północnej w mieście Breda. Liczba ludności wynosi ok. 174 tyś. a powierzchnia to 129 km kwadratowych. 


Już niedługo postaram się zrobić dużo zdjęć i pokazać wam w jakiej dzielnicy mieszkam, jakie tu są sklepy, jedzenie itp.

6 komentarzy:

 1. Wow, wydaje się być fajnie :) Czekam na więcej zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 2. Is there anyway I could get a copy of this wp topic? Ive been searching on wp.org and cant truly come across something I like but this will be perfect for me. Thanks in advance!
  cheats online games

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro, że doprowadzenie mieszkania do normalnego stanu było tak czasochlonne

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak różne charaktery, tak samo i różne wychowanie. Jedni mają porządek we krwi i szacunek do innych, drudzy nie widzą żadnego problemu w tym, że ktoś inny sprzątnie ich bałagan. Ważne, że masz swoje cztery kąty, które urządzasz sobie po swojemu i możesz się tym cieszyć relaksując się przy ciepłej herbacie.

  Jestem tu pierwszy raz, więc rozglądam się po zdjęciach. Czekam na następne, przyjemnie tu, pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję przeprowadzki ;) czekam na zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń