poniedziałek, 14 października 2013

Obejrzane, przeczytane, zasłyszane.

Przepraszam, że nie było mnie znowu tak długo ale było to z przyczyn niezeleżnych ode mnie. Już wróciłam i co jakiś czas zamierzam wstawiać zdjęcia i ciekawe informacje odnośnie Holandii. 

Dzisiaj chcę sie podzielić linkami blogów, które ostatnimi czasy bardzo mnie zainspirowały i dały siłę do działania. Mam nadzieję, że zajrzycie na te blogi i również was one zainspirują.

Pierwszy blog http://www.zyskabloguje.pl/ znalazłam całkiem przypadkowo szukając coś o organizacji. I tak trafiłam na post Agnieszki, czyli autorki bloga, która pokazała jak zorganizować swoj pokój na stancji. Po przeczytaniu tego posta postanowiłam zobaczyć o czym są inne notki i wtedy przepadłam...Jest to blog w którym wiele uwagi poświęconej zostało własnemu rozwojowi ale znajdą się również recenzje kosmetyków. Treści bloga są krótkie, zwięzłe ale przede wszystkim bardzo ciekawe.

źródło zdjęcia www.zyskabloguje.pl

Drugi blog znalazłam parę dni temu  http://www.wlosykolorublond.pl/. Blog prowadzi Marta, która ma w sobie niezliczone pokłady energii i jak sama pisze o sobie wszędzie jej pełno. W niezmiernie zabawny i dogłębny sposób opisuje problemy z którymi boryka się każdy z nas, próbuje pokazać jak należy zdrowo żyć a także stara się zmotywować każdego do działania poprzez "kopniaka w tyłek" :). Co w moim przypadku jest niezykle efektowne.  Jej pozywtyne nastwawienie a także nieowijanie w bawełnie, tylko pisanie wprost niezwykle mnie urzekły i aż chce się czytać i czytać. 

źródło zdjęcia: www.wlosykolorublond.pl

Trzeci blog odkryłam dzięki poleceniu przez youtuberk. A mianowicie http://bartekpopiel.pl. Autor bloga, Bartek również pisze o samorealizacji, motywacji a także organizacji własnego czasu. Ma on ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Piszę w bardzo ciekawy sposób. Bartek Popiel wydał również swoją książkę pt."Zrobię to dzisiaj". Muszę koniecznie ją przeczytać. Na pewno to zrobię lecz pierw chcę dokończyć czytać wszystkie jego wpisy na blogu.

źródło zdjęcia: www.bartekpopiel.pl

Mam nadzieję, że posty z moimi inspiracjami przypadną wam do gustu i też się zainspirujecie. A czy wy odkryliście ostatnio jakieś ciekawe blogi?

8 komentarzy:

 1. Bardzo Ci dziękuję za takie wyróżnienie :) Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, właśnie powstał nowy projekt Wschodzące Gwiazdy, który ma na celu stworzenie "bazy" blogerów w blogosferze, poprzez prezentację blogów w wywiadach.
  Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą bądź udziałem w projekcie to zapraszamy na wschodzace.blogspot.com - tam znajdziesz wszystkie informacje.

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie tu u Ciebie:) Powodzenia w blogowaniu!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo to ja już na nie zaglądam bo niestety wcześniej nie znałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o jak się cieszę że tutaj trafiłam :)
  Holandia bardzo mi się podoba :) a za rok wyjeżdżam do Belgi i obecnie uczę się Holenderskiego :)
  chętnie obserwuje :)
  http://cosmetics-my-live.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Blog Marty znam od jakiegoś czasu, ale z chęcią wejdę na pozostałe, które poleciłaś ; ) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz widzę te blogi ;)

  OdpowiedzUsuń